Příběh Minicatu

SVĚTOVĚ NEJOBLÍBENĚJŠÍ SKLÁDACÍ PLACHETNICE, KTERÁ SE VEJDE DO VAŠEHO AUTA

laura dekker

Laura Dekker, světově proslulá nizozemská/novozélandská jachtařka, se v 16 letech stala nejmladší osobou, která sama obeplula svět. Všechna média informovala o tomto skvělém výkonu a světovém rekordu a Laura se stala celosvětovou hvězdou jachtingu. Jsme moc rádi, že je Laura dlouholetým velkým fanouškem MINICATu a od roku 2010 také ambasadorkou značky MINICAT.

Laura se s MINICATem poprvé setkala při své zastávce v Panamě během plavby v roce 2009. Zaujal ji malý nafukovací katamarán MINICAT 310 a sama si ho vyzkoušela. Nadchlo ji, jak skvěle jezdí, a brzy si sama jeden MINICAT pro zábavu pořídila ke své jachtě „Guppy“.

Od té doby také spolupracovala s MINICATem na návrhu své vlastní verze nejprodávanějšího modelu MINICAT 420 a společně jsme navrhli model 420 Laura Dekker Ltd. Edition.

MINICAT 420 Laura Dekker je high-tech verze katamaránu v limitované edici. Design vychází z oblíbeného modelu MINICAT 420 Evoque s použitím komponentů z uhlíkových vláken, matným povrchem rámu, dvojbarevným stěžněm, poutavým designem plachty a kosatky a nově navrženou trampolínou s výšivkou loga Laura Dekker.

Laura Img 001
minicat catamaran logo
Laura Img 002
minicat catamaran logo
Laura Img 005
minicat catamaran logo
Laura Img 006
minicat catamaran logo
Laura Img 003
minicat catamaran logo
Laura Img 004
minicat catamaran logo

MiniCat 420 Laura Dekker je určený pro zákazníky, kteří rádi vyčnívají z davu. Pro ty, kteří špičkovou techniku a výkon rádi prezentují společně s osobitým stylem a designem.

S touto lodí budete určitě vidět, kamkoli se plavíte!

„Včera jsem viděla někoho, jak sestavuje MINICAT. Opravdu malý, nafukovací katamarán. Moje sestra a já jsme šli a zeptali jsme se, jestli si můžeme loď vyzkoušet. No, pluli jsme jen tam a zpět. Bylo to velmi zábavné. Pluje velmi dobře, pokud si uvědomíte, že se jedná o nafukovací plachetnici ...... Kim a já jsme se opět plavili s MINICATem. Vítr foukal docela silný a my jsme se plavili opravdu super-super-rychle. I Kim se to začalo líbit, i když normálně nemá ráda příliš rychlou plavbu. “


... a o pár týdnů později ...

„Nedávno jsem napsala, že jsem se svou sestrou pluli na nafukovacím katamaránu MINICAT. Díky několika náhodám budu brzy majitelkou svého vlastního MINICATu. “


„Od doby, kdy jsem poprvé vyzkoušela plavbu na MINICATu, jsem byla ohromena tím, kolik zábavy si můžu užít s nafukovací plachetnicí, kterou můžete nosit v tašce. Byla jsem velmi nadšená, že mohu spolupracovat na návrhu nového MINICATu, který ponese moje jméno. Jsem si jistá, že majitelé této skvělé malé lodi se budou bavit stejně dobře jako já ... “

LAURA DEKKER, nejmladší osoba, která samostatně plula po celém světě