Otázky k Minicatu

SVĚTOVĚ NEJOBLÍBENĚJŠÍ SKLÁDACÍ PLACHETNICE, KTERÁ SE VEJDE DO VAŠEHO AUTA

často kladené otázky

Je na MINICAT záruka?

Ano – na MINICAT je poskytována plná záruka 24 měsíců. V případě, že by se na MINICATu vyskytla jakákoli závada, obraťte se na prodejce nebo distributora, u kterého jste MINICAT zakoupili, a postarají se o vaši záruku.

Potřebuji na provoz MINICATu nějaké oprávnění, nebo licenci? Musím mít nějaké předchozí zkušenosti s jachtingem?

Ne - pro používání MINICATu není vyžadována žádná licence. Ovládání MINICATu je intuitivní a snadné. Pokud jste úplným nováčkem, doporučujeme krátký kurz pro začátečníky.

Zvládne sestavit katamarán jen jeden člověk, nebo potřebuje pomoc někoho dalšího?

Ano - MINICAT je speciálně navržen a vyroben tak, aby ho dokázal sestavit jen jeden člověk bez cizí pomoci. Přenášení, montáž, demontáž, spuštění na vodu – vše zvládnete sami.

Je možné používat MINICAT i na moři (slaná voda) stejně jako ve sladké vodě?

Rozhodně ano! MINICAT můžete bez obav používat ve slané i sladké vodě. Doporučujeme loď po použití opláchnout čistou vodou a občas vyčistit jednotlivé části.

Potřebuji k sestavení MINICATu nějaké nářadí, nebo zvláštní dovednosti?

Ne, MINICAT je zkonstruován tak, že k sestavení nepotřebujete žádné nářadí – je to stavebnice. V tašce máte vše, co potřebujete k sestavení a vyplutí.

Je MINICAT bezpečný?

Bezpečnost je vždy na prvním místě. MINICAT prošel celou řadou zkoušek a testů abychom si byli jistí pevností a spolehlivostí. Doporučuje se, abyste vždy dali známým vědět, kde jste a kdy se pravděpodobně vrátíte. Pamatujte, že voda může být nebezpečná, pokud k ní nemáte respekt, který si zaslouží.