Příběh Minicatu

SVĚTOVĚ NEJOBLÍBENĚJŠÍ SKLÁDACÍ PLACHETNICE, KTERÁ SE VEJDE DO VAŠEHO AUTA

Minicat Story Hero

Tak vše začalo...

Před 13 lety měl český konstruktér a designér Martin Horák sen, postavit plachetnici, se kterou zažije opravdovou skvělou zábavu, ale která by se dala snadno přepravovat, byla lehce ovladatelná a cenově dostupná pro širokou veřejnost.

Nechtěl vytvořit hračku, ale skutečnou plachetnici – katamarán. Trvalo několik let a spoustu prototypů a zkoušek, než se zrodil katamarán, který splňoval původní představy. A stálo to za to.

Nyní, o 13 let později, je MINICAT díky neustálému vývoji a zlepšování, jedinečný produkt, který vzbuzuje nadšení a který se prodává po celém světě.

Katamarány MINICAT dnes patří ve své kategorii ke světové špičce. S širokou nabídkou modelů, barevných verzí a výbavy, jasně překonává své konkurenty.

Od samého začátku spolupracuje Martin Horák s partnerskou firmou Moravian Exports s.r.o., která zajišťuje prodej katamaránů MINICAT do celého světa. Katamarány MINICAT získávají stále větší oblibu a značka stále roste.

Po celém světě je nyní přibližně 20 exkluzivních distributorů a prodejců a MINICATy můžete vidět v zemích, jako je Brazílie, Peru, Austrálie, Japonsko, Karibik, Francouzská Polynésie, Papua Nová Guinea a mnoho dalších.

Všechny MINICATy Vás nadchnou originální konstrukcí, moderním stylovým designem a smyslem pro detail. Kompletní vývoj a výroba probíhá ...

Pokračovat ve čtení

Po celém světě se nyní plaví více než 2000 katamaránů MINICAT a to je už pěkná rodina. Proto jsme od roku 2014 začali pořádat pro všechny ...

Pokračovat ve čtení

Laura Dekker, světově proslulá nizozemská / novozélandská jachtařka, která se v 16 letech stala nejmladší osobou, která sama ...

Pokračovat ve čtení