Příběh Minicatu

SVĚTOVĚ NEJOBLÍBENĚJŠÍ SKLÁDACÍ PLACHETNICE, KTERÁ SE VEJDE DO VAŠEHO AUTA

Pribeh Hero

Tak vše začalo...

V roce 2006 jsem postavil první malý katamarán, složený v tašce, který dostal jméno MINICAT. Tak vznikla značka, která se začala velmi dynamicky rozvíjet a její obliba ve světě neustále roste.

Filosofií značky je přinášet mimořádně snadno ovladatelné lodě s výbornými plavebními vlastnostmi, špičkovou kvalitou zpracování a nadstandardní a individuální službou zákazníkům.

Neustále inovujeme jednotlivé modely a stále hledáme nová konstrukční řešení a koncepce, aby MINICATy přinášely našim zákazníkům co největší radost a zábavu. V nabídce modelů si vybere svoji loď úplný začátečník, stejně tak jako zkušený jachtař.

Díky tomu dnes patří značka MINICAT k naprosté světové špičce s nejširší škálou modelů a katamarány s našim logem dělají radost stále většímu množství zákazníků na celém světě.

MINICAT je ryze česká značka a jsem hrdý na to, že kompletní výrobní proces - design, vývoj, testování, výroba, ... je dílem českých odborníků a vše vzniká ve vlastních prostorách výhradně v České republice.

MgA. Martin Horák podpis

MgA. Martin Horák
Celá výroba všech lodí, včetně všech klíčových dodavatelů, probíhá v České republice a zajišťuje ji tým odborníků s 15 - ti lety zkušeností ...

Pokračovat ve čtení

Po celém světě se nyní plaví více než 2000 katamaránů MINICAT a to je už pěkná rodina. Proto jsme od roku 2014 začali pořádat pro všechny ...

Pokračovat ve čtení

Laura Dekker, světově proslulá nizozemská / novozélandská jachtařka, která se v 16 letech stala nejmladší osobou, která sama ...

Pokračovat ve čtení