Příběh Minicatu

SVĚTOVĚ NEJOBLÍBENĚJŠÍ SKLÁDACÍ PLACHETNICE, KTERÁ SE VEJDE DO VAŠEHO AUTA

Pribeh Hero

Tak vše začalo...

V roce 2006 jsem postavil první malý katamarán, složený v tašce, který dostal jméno MINICAT. Tak vznikla značka, která se začala velmi dynamicky rozvíjet a její obliba ve světě neustále roste.

Filosofií značky je přinášet mimořádně snadno ovladatelné lodě s výbornými plavebními vlastnostmi, špičkovou kvalitou zpracování a nadstandardní a individuální službou zákazníkům.

Neustále inovujeme jednotlivé modely a stále hledáme nová konstrukční řešení a koncepce, aby MINICATy přinášely našim zákazníkům co největší radost a zábavu. V nabídce modelů si vybere svoji loď úplný začátečník, stejně tak jako zkušený jachtař.

Díky tomu dnes patří značka MINICAT k naprosté světové špičce s nejširší škálou modelů a katamarány s našim logem dělají radost stále většímu množství zákazníků na celém světě.

MINICAT je ryze česká značka a jsem hrdý na to, že kompletní výrobní proces - design, vývoj, testování, výroba, ... je dílem českých odborníků a vše vzniká ve vlastních prostorách výhradně v České republice.

MgA. Martin Horák podpis

MgA. Martin Horák
Jsme hrdí na to, že kompletní výroba lodí probíhá v Česku. Zajišťuje ji tým odborníků a nadšenců s 15 lety zkušeností. Čeští jsou také všichni ...

Pokračovat ve čtení

Víte, že po celém světě se nyní plaví více než 2500 katamaránů MINICAT? To už je slušná flotila! Proto jsme roku 2014 začali pořádat pro všechny ...

Pokračovat ve čtení

Laura Dekker, světově proslulá nizozemská/novozélandská jachtařka, se v 16 letech stala nejmladší osobou, která sama obeplula svět ...

Pokračovat ve čtení