MINICAT

minicat 460 ESPRIT

Jedná se o největší a nejrychlejší model z nabídky Minicatů. Je určen především uživatelům, kteří již mají alespoň minimální předchozí zkušenosti s jachtingem, než úplným začátečníkům. Přesto, i přes svoji velikost, překvapí snadným a vstřícným ovládáním a důmyslnou, praktickou skladebností, která je společná pro všechny Minicaty.

minicat 420 EVOQUE

Speciální karbonová edice pro vyznavače nejen skvělé jízdy, ale i jedinečného stylu. Loď technicky vychází z verze Emotion, je zde ale ve velké míře uplatněn karbon a design lodi je doladěn množstvím přepracovaných detailů.

minicat 420 EMOTION

Ryze sportovní loď, stvořená pro radost z rychlé jízdy a adrenalinu. Nabízí opravdový sportovní zážitek na vodě. Inovované technické řešení se spoustou praktických a účinných prvků má za úkol jediné – maximální výkon. I opravdoví odborníci ocení technické provedení a parametry lodi. Stejně jako verze Instinct, je i verze Emotion složená ve dvou taškách.

minicat 420 EASY / INSTINCT

Vyniká velmi jednoduchým ovládáním a skvělými plavebními vlastnostmi. Díky tomu je ideální pro začínající jachtaře ale nadchne i profesionály. Je to opravdová sportovní plachetnice, která je složená ve dvou taškách o rozměrech 1750 x 300 x 300 mm.

minicat 310 STANDARD / SUPER / SPORT

Je to malá, lehká ale plnohodnotná plachetnice. Kompletně složená v jedné tašce, kterou pohodlně naložíte do kufru malého osobního auta. Stačí naložit tašku a jet. Je to skutečně nejsnazší cesta k jachtingu.V nabídce jsou 3 modely STANDARD, SUPER a SPORT v 5-ti barevných verzích.

© Martin Horák - MINICAT 2006-2017 / All rights reserved